Poskytované služby

Záručný a pozáručný servis

Pre našich zákazníkov sme spoľahlivým partnerom - predajom výrobku naša starostlivosť nekončí
Sme dodávatelia kvalitného tovaru pre profesionálne použitie. Preto sa môže stať, že výrobok nefunguje tak ako by mal.
Náš zákaznícky servis pre Vás zaisťuje spracovanie všetkých záručných reklamácií a pozáručných opráv elektrického, pneumatického, hydraulického a aku náradia a strojov.
Na všetky výrobky, ktoré ste si kúpili v našej predajni poskytujeme záručný aj pozáručný servis.
Aby ste zákúpený výrobok využili čo najefektívnejšie, pri predaji Vám výrobok predvedieme, vyskúšame a oboznámime s jeho používaním.
Tento predpredajný servis je dôležitý hlavne u motorových strojov a elektrického, pneumatického, hydraulického náradia.

Pokiaľ máte nefunkčný či chybný výrobok, obráťte sa prosím na nášho zástupcu v predajni, ktorý sa ujme celého procesu reklamácie, či opravy za Vás.
Podľa typu závady a práce, ktorú oprava zahrňuje, bude vykonaná buď zmluvným servisom v Slovenskej republike alebo priamo v servise výrobcu. Opravy v záručnej dobe sú bezplatné.
Reklamačný poriadok uplatňovaný v našej predajni si môžete pozrieť tu.

Poradenstvo

Náš odborný, obslužný a servisný personál prechádza pravidelným preškolením priamo výrobnými a dodávateľskými firmami. Od výrobcov a dodávateľov dostávame aktuálne informácie o nových produktoch, nových technológiách a máme k dispozícii úplnú dokumnetáciu výrobkov. Preto Vám môžeme poskytovať neustále najnovšie informácie a tým ponúknuť vždy nové a pre Vašu činnosť tie najvhodnejšie produkty.
V prípade, že zákazník potrebuje ešte podrobnejšie informácie o predávaných produktoch a ich použití, zabezpečíme odborníka priamo z výrobných adodávateľských firiem.

Požičovňa náradia

V požičovni máme široký sortiment profesionálneho stavebného a ručného elektrického náradia od uznávaných svetových výrobcov a značiek (Makita, Bosch, Hitachi, Narex, Metabo, BOW První hanácka a iné).
Už nemusíte kupovať drahé náradie, ktoré použijete len niekoľko krát za život. Stačí prísť k nám a my Vám všetko čo potebujete, požičiame za výhodných podmienok a primerané ceny.
Ak je Vaše náradie mimo prevádzky alebo nevyhovuje Vašim aktuálnym potrebám, sme pripravení ponúknuť Vám moderné náradie, stroje a rôzne príslušenstvo.

Aktuálnu ponuku si prosím overte prostredníctvom nášho kontaktného formulára, mailom, telefonicky alebo osobne v našej predajni.