Profil spoločnosti

História a zameranie

Požičovňa náradia - história spoločnosti
Spoločnosť MITO pôsobí na slovenskom trhu viac ako 10 rokov. Podnikateľskú činnosť sme začali v oblasti karosárskych a zámočníckych služieb. Vývoj na trhu postupne spôsobil zvýšený dopyt aj po prácach zameraných na kovovýrobu najrôznejšieho druhu. Najmä rozvoj stavebnej produkcie a vznik nových podnikateľských subjektov naštartoval celý rad požiadaviek na dodávku kovo-výrobkov pre stavby, domácnosť a záhradu.
Svoje aktivity vykonávame hlavne v Trnavskom kraji a zameriavame sa najmä na klientov a partnerov v regióne - okresy Skalica, Senica. Naše produkty a služby však našli svojich záklazníkov aj z iných oblastí Slovenska.
Od roku 2000 sme rozšírili naše služby pre stavebné a výrobné spoločnosti, živnostníkov, ale aj pre samostatných stavebníkov a domácich majstrov. Otvorili sme požičovňu profesionálneho stavebného a ručného elektrického náradia so širokým sortimentom typov a značiek.
Neoddeliteľnou súčasťou požičovne sa zároveň stala aj predajňa železiarskeho tovaru a elektronáradia. Naši zákazníci si tak môžu po zapožičaní náradia a jeho vyskúšaní kúpiť presne to, čo potrebujú.
V súčasnosti ponúkame v predajni vyše 7000 položiek k okamžitému odberu a ďalšie stovky druhov tovaru sme schopní objednať a v krátkom čase dodať.

Vízia

Naším cieľom je ponúkať špičkové služby, kvalitné výrobky a dodávať najmodernejšiu techniku a technológie. Pre svojich zákazníkov sme stabilným a silným partnerom. Pomáhame im zvyšovať produkciu a efektivitu práce. Prostredníctvom nášho Etického kódexu deklarujeme postoj k spoločenským a kultúrnym hodnotám a k pravidlám čestnej hospodárskej súťaže.